COVID-19

Droši pierakstieties pie mūsu meistariem! 
Salons strādā "zaļājā režīmā".  

WhatsApp Image 2021-10-19 at 12.03.26.jpeg

Saimnieciskie pakalpojumi, tostarp, skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumi var tikt sniegti tikai epidemioloģiski drošā vidē ("zaļajā" režīmā), ja:

  • tiek ievērotas vispārējās un specifiskās epidemioloģiskās drošības prasības

  • tiek veikta vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu verifikācija

  • apmeklētāju ar bērniem plūsmas tiek nodalītas laikā vai telpā (piemēram, telpā – ar sienu, nodrošinot, ka apmeklētāju plūsmas ar bērniem nepārklājas ar pieaugušo plūsmām bez bērniem, vai laikā – epidemioloģiski drošā vidē ar bērniem strādājot līdz plkst. 15:00, bet pēc plkst. 15:00 – epidemioloģiski drošā vidē.

Lai sniegtu un saņemtu pakalpojumu, pakalpojumu sniedzējam un saņēmējam jāvar apliecināt vakcinācijas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 pārslimošanas fakts.

Bērns, kurš jaunāks par 12 gadiem, var saņemt pakalpojumu bez sertifikāta, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un pakalpojumu sniedzējiem jānodala apmeklētāju plūsma ar bērniem.

Bērns, kurš vecāks par 12 gadiem, var saņemt pakalpojumu ar negatīvu laboratoriski vai izglītības iestādē veiktu testu, kas nav vecāks kā 72 stundas, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un pakalpojumu sniedzējiem jānodala apmeklētāju plūsma ar bērniem.